Ubytovanie – Kúpele Červený kláštor – Smerdžonka

Dom Zdravia je moderné ubytovacie zariadenie v ktorom sa podávajú všetky liečebné procedúry. Je obklopený nádhernou prírodou Pieninského národného parku a nachádza sa približne jeden kilometer od známeho historického kláštora. V tesnej blízkosti hotela je aj zastávka autobusu. Celková kapacita hotela je 51 lôžok. Hotel disponuje dvoma typmi moderne zariadených izieb, z toho je 7 dvojlôžkových izieb s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami (s možnosťou prístelky) a 9 apartmánov (s možnosťou prístelky). Izby sú vybavené štýlovým nábytkom, satelitnou TV, telefónom, internetom alebo WiFi, trezorom, chladničkou s minibarom, žehličkou so žehliacou doskou, kúpeľňou so sprchou a WC, fénom. K dispozícii sú hosťom aj župany a jednorázové papučky na vstup do kúpeľnej časti.

Zariadenie ponúka široký výber liečebných procedúr – vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, lekárska konzultácia, celotelová masáž, čiastočná masáž, masáž tváre, reflexná masáž chodidiel, minerálny kúpeľ celkový/čiastočný, bylinný vaňový kúpeľ, saturovaný vaňový kúpeľ, solux, bioptron, ultrazvuk, elektroliečba, teploliečba, oxygenoterapia, Iyashi Dôme, fyzioterapia, UVB fototerapia celková, UVB fototerapia lokálna, UVB fototerapia „hrebeň“.

Poloha hotela: 1 km od kláštora, obklopený lesom a kúpeľným parkom.
Internet: WiFi
Parkovanie: Parkovisko je pri hoteli a je neplatené a nestrážené.
Zvieratá: Ubytovanie so zvieraťom nie je možné.

Chatová osada s 18-timi chatkami vzdialená cca 80 m od Domu zdravia. Chatky disponujú dvoma izbami, spoločenskou miestnosťou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Každá chatka má vlastné kúrenie. V areáli chatovej osady sa nachádza krytá koliba s grilom resp. ohniskom s kapacitou cca 80 osôb, športové ihrisko, zastrešený amfiteáter. Novinkou areálu je kaplnka s ikonou Matky Ustavičnej Pomoci. V areáli je hosťom k dispozícii 18 chatiek troch rôznych kategórií: Chatka Exkluzív /8 chatiek/, Chatka Klasik /7 chatiek/ a Chatky poschodové /3 chatky/. V rámci typu chatky Klasik je jedna chatka bezbariérová. Každá chatka má samostatné vykurovanie na plynový kotol. Kúrenie sa ovláda termostatom, keďže kotle sú stále v pohotovostnom režime. Ohrev vody je vo forme prietokového ohrievača.

Poloha hotela: Chatky sú vzdialené cca 80 m od kúpeľného Domu zdravia a sú obklopené lesom a kúpeľným parkom.
Internet: WiFi
Parkovanie: Nestrážené bezplatné parkovisko.
Zvieratá: Ubytovanie so zvieraťom 3,00 € / noc.