Kúpele Číž

kupele ciz_12Kúpele Číž sú jedinečné svojimi liečivými vodami. Svojou prírodnou liečivou jódovo-brómovou vodou, patria viac ako 100 rokov medzi vzácne zdroje svojho druhu v Európe. Kúpele sa v dnešnej uponáhľanej dobe stali miestom, kde nájdete pokoj a oddych v príjemnom prostredí. špecializujeme sa na liečbu neurologických a ortopedických ochorení a chorôb z povolania, poruchy látkovej výmeny a obehového ústrojenstva.

Na základe vstupného lekárskeho vyšetrenia Vám lekár zostaví individuálny plán liečby, ktorý je pre Vás najvhodnejší a zodpovedá Vášmu aktuálnemu zdravotnému stavu. Počas celého podávania procedúr sa bude o Vás starať rehabilitačný tím pozostávajúci z týchto odborníkov: lekár FBLR, balneológ, internista, hipológ, fyzioterapeuti, maséri, tím zdravotných sestier a kúpeľníci.

Pri kúpeľnom hoteli je situovaný tenisový kurt a minigolfové ihrisko. V priestoroch správy kúpeľov je umiestnená kúpeľná knižnica. Pre milovníkov cykloturistiky ponúkame na zapožičanie bicykle. Vo vitálnom svete môžete vyskúšať masážny bazén Whirpool, fínsku saunu, vonnú saunu, soľnú saunu, zázračnú sprchu, šliapací kúpeľ a relaxačnú miestnosť. Telocvičňa slúži na rôzne športové aktivity a súťaže. K dispozícii sú stroje na posilňovanie, stolnotenisové stoly, fitlopty, bicykle na spinning.

Pre klientov sa organizujú podľa záujmu fakultatívne výlety do blízkeho okolia severného Maďarska (Miskolc, Eger, Diósgyőr) a južnej časti Gemera (jaskyne Gombasecká, Domica, kaštieľ Betliar, Rimavská Sobota, Rožňava).

Bazénový komplex „Vodný svet“ je otvorený od júna do septembra pre ubytovaných hostí aj verejnosť. Areál je otvorený denne od 9.00 do 19.00 hod. V letných horúčavách môžete relaxovať v plaveckom bazéne, neplaveckom bazéne, relaxačnom masážnom bazéne s vodnými tryskami a teplou vodou do 36 °C, v malom bazéne s vodnými atrakciami a trojdráhovej šmýkačke.

Galéria

Kúpeľná liečba | Pobyty pre samoplatcov | Ubytovanie | HipoterapiaMapa | Oficiálna stránka