Bardejovské kúpele

2476_400_225_5

Liečebný dom Astória

Do Bardejova s jeho ôsmimi prameňmi, ktoré sa využívajú na liečbu, prichádzajú za pitnými a inhalačnými kúrami pacienti s chorobami tráviacich ústrojov, nešpecifických chorôb dýchacích ciest,  s poruchami látkovej premeny a stavmi po celkovej fyzickej a duševnej vyčerpanosti.

V súčasnosti tvorí kúpeľný areál súbor starších a moderných objektov zasadený do najstaršieho kúpeľného parku na Slovensku. Najkrajšou stavbou Bardejovských kúpeľov je liečebný dom Astória s prvkami secesie, najživším miestom areálu je moderná kúpeľná kolonáda.

Bardejovské kúpele majú v ponuke viacero hotelov, penziónov a liečebných domov, ktoré okrem pohodlného ubytovania poskytujú aj špičkové wellness služby a mnoho pobytov na výber. Rezervovať si môžete liečebný či víkendový pobyt a mnoho ďalších pobytov alebo využite akciu a vyberte si niektorý z akciových pobytov, ktoré ponúkajú Bardejovské kúpele.

Bardejovské kúpele ležia v krásnom prostredí uprostred lesov na južnom úbočí Nízkych Beskýd. Návštevníkov víta typická kolonáda, tradičné liečebné domy, ale aj moderné objekty.

Ideálne prostredie na strávenie voľného času medzi jednotlivými procedúrami poskytujú kúpeľne parky, ihrisko minigolfu, letné kúpalisko aj početné kultúrne zariadenia. Bardejovské kúpele ponúkajú taktiež bohaté možnosti výletov do okolia, doslova preplneného zaujímavými umeleckými pamiatkami.

Popri histórii a starej tradícii sa dnes šíri dobrý zvuk mena Bardejovských kúpeľov hlavne preto, že sú moderne vedeným, dobre organizovaným kúpeľným liečebným ústavom, v ktorom sa poskytuje komplexná kúpeľná liečba na vysokej medicínskej úrovni.

Galéria

Liečba a liečivé zdroje | Ceny | Ubytovanie | AkcieMapa | Oficiálna stránka