Poděbrady

Kúpele Poděbrady založené v roku 1908 sú preslávené liečbou srdcových chorôb a pohybového aparátu. Kúpele Poděbrady ponúkajú široké spektrum liečebných a regeneračných procedúr. Hlavným tunajším liečebným zdrojom je prírodná minerálna voda Poděbradka. Môžete si vybrať z množstva masáží od certifikovaných masérok a masérov. V ponuke je taktiež niekokoľko saunových procedúr, soľná jaskyňa a bazén. Procedúry si môžete objednať v rámci množstva pobytových balíčkov alebo Vám ich navrhnú v rôznych kombináciách tunajší špecialisti podľa Vašich požiadaviek.

Pokiaľ sa rozhodnete pre soľnú jaskyňu, zisíte že v nej vládne originálna mikroklíma charakteristická výnimočnou bakteriologickou čistotou vzduchu, ktorý je nasýtený čiastočkami minerálov a stopových prvkov, které majú priaznivý vplyv na psychiku a zdravie detí aj dospelých. Jedna hodina pobytu v soľnej jaskyni s obsahom soli z Mŕtveho mora je porovnateľná s trojdenným pobytom pri mori.

Masáže sú ideálne pre relaxáciu a regeneráciu svalov, zjemnenie a ozdravenie pokožky tela i tváre. Jednou z masáží je Candella masáž, ktorá vďaka ohňu nielenže vytvorí romantickú ukľudňujúcu atmosféru, ale vám poskytne príjemné prehriatie ošetrovaného miesta. Masážny olej je bohatý na minerály a hydratačné látky. Medzi ďalšie ponúkané masáže patria klasická masáž celková, reflexná masáž nôh, lymfatická masáž, masáž prísadová, lávové kamene, thajská, medová, podvodná, aromatoterapeutická masáž tváre alebo celého tela.

V kúpeľoch Poděbrady si môžete objednať niektorý zo zábalov. Zaujímavým je detoxikačný zábal z morských rias proti celulitíde. Morské riasy sú zdrojom minerálnych solí a ďalších výživnych prvkov a vitamínov. Riasy pomáhajú zlepšiť látkovú výmenu, harmonizovať hormonálnu hladinu, zlepšiť krvný obeh, eliminovať toxické látky a stimulovať imunitný systém. Vybrať si môžete taktiež niektorý z týchto zábalov: prísadový, remineralizačný, bahenný zábal z Mŕtveho mora či parafínový zábal.

Blahodárny vplyv na Vaše unavené telo a dušu majú liečivé kúpeľe ako napr. uhličitý, prísadový, perličkový, medový, plynový, suchý uhličitý. Vybrať si ešte môžete z dalších procedúr: lymfoven, plynová injekcia, magnet, diadynamik, biolampa, myostimulácia, ultrazvuk, endomed.

Galéria

Wellness & Spa | Ceny | Ubytovanie | AkcieMapa | Kontakt| Oficiálna stránka