Bělohrad

Kúpele Bělohrad s viac ako 125 ročnou tradíciou sa nachádzajú v kľudnom mestečku s rovnakým názvom. Pre spoločnosť Lázně Bělohrad a.s. je charakteristické, že sa snaží vytvárať počas kúpeľného pobytu všetkým pacientom a návštevníkom pocit domova. Základným kameňom tejto filozofie je individuálny prístup ku každému pacientovi. Je to jeden z dôvodov, prečo sa mnoho pacientov stále vracia. Ďalšími dôvodmi sú kvalitná starostlivosť a liečba, ktorá im v ďalšom živote pomáha.

Kúpele Bělohrad ako prvé kúpeľné zariadenie v Českej republike obdržali certifikát osvedčujúci zavedenie systému riadenia kvality podľa medzinárodných štandardov nemeckým certifikačným úradom ITI TÜV Mníchov.

Klienti do kúpeľov Bělohrad prichádzjú hlavne s ochoreniami pohybového ústrojenstva. Ide o reumatické choroby, bolesti chrbtice, Bechtěrevovu chorobu, artrózy, stavy po úrazoch a ortopedických operáciách, syndrómy chabej periférnej obrny. Ďalšou indikáciou je liečba deformujúcich sa jaziev po úrazoch a popáleninách, onkologické, neurologické a gynekologické ochorenia. Popri klasických liečebných pobytoch sú k dispozícii tiež pobyty rekondičné a špeciálne zamerané.

Súčasťou mnohých liečebných procedúr je prírodný liečivý zdroj slatina, ktorý sa využíva vo forme kúpeľov, zábalov, obkladov. Ako vodoliečba sa využívajú hydromasážne kúpele, vírivé kúpele, nožné, perličkové kúpele, podvodné masáže, uhličité, prísadové kúpele: jódové, sírne, bylinné. Medzi ďalšie procedúry patrí elektroliečba, liečba ultrazvukom, elektromagnetickým poľom, laserom, individuálny a kolektívny telocvik, motodlaha, Therapy master, reflexná masáž, masáž bankovaním, manuálne a prístrojové lymfodrenáže, plynové injekcie, suché uhličité kúpele, oxygenoterapia, inhalácia.

Galéria

Ceny | Ubytovanie | AkcieMapa | Kontakt| Oficiálna stránka