Bechyně

Kúpele Bechyně patria k najstarším kúpeľom v Čechách a sú známe svojím vysokým liečebným štandardom. Liečia sa tu predovšetkým artritídy a artrózy, metabolické ochorenia s postihnutím kĺbov, bolestivé syndrómy šliach a svalov, predoperačné a pooperačné stavy,  osteoporóza, nervové choroby a ďalšie. Slatina dovážaná z vlastného rašeliništia je hlavným prírodným liečivým zdrojom kúpeľov. Komplex kúpeľov sa nachádza v kľudnom prostredí na okraji mesta. Areál kúpeľov tvorí niekoľko budov, ktoré poskytujú hosťom ubytovanie rôznych cenových kategórií. Centrom kúpeľov Bechyně je novovybudovaný kúpeľný hotel Olga, v ktorom se nachádza prijímacia kancelária, recepcia, denný bar, ordinácia, bazén s vírivkou a saunami a priestory, v ktorých sa vykonávajú liečebné procedúry. Nájdete tu taktiež moderné ubytovanie pre najnáročnejšiu klientelu.

Osvedčené kúpeľné procedúry ako napr. slatinné, perličkové a prísadové kúpele, slatinné, medové a čokoládové zábaly, podvodné, klasické, relaxačné, antistresové a aromatické masáže, masáže lávovými kameňmi a morskými lastúrami, fyzioterapia, mechanoterapia, elektroliečba, parafín, suché uhličité kúpele, plynové injekcie, lymfodrenáž, plávanie a liečebný telocvik v bazéne, skupinový a individuálny liečebný telocvik, aquaaerobik, fínska a parná sauna, solárium, nordic walking sú doprevádzané stravou zostavenou nutričným terapeutom.

Prekrásna príroda južných Čiech láka k výletom do blízkeho aj vzdialenejšieho okolia kúpeľov Bechyně. Klienti môžu absolvovať zájazdy spojené s odborným výkladom. K vyhľadavaným turistickým strediskám patrí Český Krumlov, Hlboká, Červená Lhota, Tábor a mnoho dalších.

Galéria

Ceny | Ubytovanie | Procedúry | Kontakt| Oficiálna stránka

Mapa