Kúpele v Českej republike

Česká republika oplýva neuveriteľným množstvom prírodných liečivých zdrojov, ktorých účinky sa začali už pred storočiami využívať na liečbu a prevenciu chorôb. Unikátnym spojením klasickej lekárskej vedy so silou prírody sa začala písať história českého kúpeľníctva. Dnes sa kúpele v ČR tešia celosvetovému záujmu a vysokému kreditu. Aj vy môžete v rámci starostlivosti o zdravie využiť ich bohatstvo vo svoj prospech!

Kúzlo a pôvab kúpeľníctva spočívajú nielen v unikátnych liečebných metódach. Kúpele sú obklopené krásnou prírodou, lákajú zaujímavou architektúrou a históriou, žijú vlastným spoločenským a kultúrnym životom. Ponuka je taká pestrá, že si vyberie naozaj ktokoľvek bez ohľadu na vek, kondíciu, finančné alebo časové možnosti. České kúpele sú tu skrátka pre každého!

Namiesto chemickej liečby s množstvom negatívnych vedľajších účinkov ponúkajú tradičné liečebné kúpele návrat k prírode a jej bohatým zdrojom. Blahodarné pôsobenie kvalitnej kúpeľnej kúry pretrvávajú dlhú dobu po jej ukončení. Tým je kúpeľníctvo v Čechách preslávené a jedinečné.

Kúpele zamerané na detského pacienta
Choroby obehového ústrojenstva
Choroby tráviaceho ústrojenstva
Choroby a poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou
Choroby dýchacieho ústrojenstva
Choroby nervovej sústavy
Choroby pohybového ústrojenstva
Choroby obličiek a močových ciest